Çok Yakında Hizmetinizde

CleanLife Yatak Banyosu, ülkemizde bulunan çok sayıda yaşlı, engelli veya yatağa bağlı hastanın temizlik ihtiyacını karşılamak ve hijyeni sağlamak için tüm personeli ile özverili bir şekilde çalışan hasta temizlik firmasıdır. Hasta bakım  demek sadece hastanın rutin ihtiyaçları ile ilgilenmek demek değildir. Hasta bakım demek, hastanın hem bedensel hem de zihinsel olarak rahatlamasını sağlayarak mutlu bir ortam kazanmak demektir. Çünkü güleryüz ile sağlanan hizmet tüm hizmetlerden önce gelir.

CleanLife olarak biz, hasta yıkama makineleri ile sevgi eli uzatıyoruz. Sağladığımız evde yıkama hizmeti ile yatağa bağlı veya kendi ihtiyacını karşılama yetkinliğine sahip olamayan hastalarımızın temizlik ihtiyacını gideriyoruz. Biliyoruz ki biz hizmetimizi güleryüz ve en iyi kalitede sağlarsak kazanacağımız memnuniyet bizim için her şeyden önemli olacak. Çünkü bizim işimiz sadece prestij değildir. İşimizin asıl amacı ihtiyaçlara en iyi cevabı sunmaktır.

Kişisel bakım hizmetinde kullanılan Yatak Banyo Makinesi hem hastanın hastalıklardan arınmasını hem de daha rahat bir ortamda dinlenmesini sağlamaktadır. Bu konuda kullanılan ekipmanlarımızın hepsi yetkili ve deneyimli sağlık personellerinin gözetimi altında belirlenmiştir.

CleanLife olarak tüm hastalarımıza en iyi hizmeti ve en huzurlu ortamı sağlamak bizim görevimizdir.

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir